CADILLAC SERIES 62 1959 till salu
- 1359450
- Publicerad: 29.08.2022
- Brookhaven, New York, USA
Begagnad CADILLAC SERIES 62
Modell: SERIES 62
Miltal: 61582 km
Färg: vit
Skada: Mindre bucklor / repor
59F002996
Plats: NY - BROOKHAVENBegagnade CADILLAC SERIES 62-bilar säljs på en bilauktion i Brookhaven, New York, USA. En del av CADILLAC SERIES 62 är skadade men lämpliga för körning efter reparation. Vissa bilar har investerat nödvändigt i reparationer. Ett litet antal CADILLAC SERIES 62 används för bildelar. Du kan använda leveransservicen för begagnade bilar, motorcyklar, lastbilar och andra fordon för din plats.