CHEVROLET 3100 1955 till salu
- Publicerad: 29.08.2022
- Tanner, Alabama, USA
Begagnad CHEVROLET 3100
Modell: 3100
Miltal: 40589 km
Färg: svart
Skada: Mindre bucklor / repor
H55L002457
Plats: AL - TANNERBegagnade CHEVROLET C K3500-bilar säljs på en bilauktion i Tanner, Alabama, USA. En del av CHEVROLET C K3500 är skadade men lämpliga för körning efter reparation. Vissa bilar har investerat nödvändigt i reparationer. Ett litet antal CHEVROLET 3100 används för bildelar. Du kan använda leveransservicen för begagnade bilar, motorcyklar, lastbilar och andra fordon för din plats.