CHEVROLET OTHER 1931 till salu
- 435024
- Publicerad: 13.07.2022
- Indianapolis, Indiana, USA
Begagnad CHEVROLET OTHER
Modell: OTHER
Miltal: 154432 km
Färg: vinröd
Skada: Mindre bucklor / repor
Växellåda: manuell
CA951955
Plats: IN - INDIANAPOLISBegagnade CHEVROLET OTHER-bilar säljs på en bilauktion i Indianapolis, Indiana, USA. En del av CHEVROLET OTHER är skadade men lämpliga för körning efter reparation. Vissa bilar har investerat nödvändigt i reparationer. Ett litet antal CHEVROLET OTHER används för bildelar. Du kan använda leveransservicen för begagnade bilar, motorcyklar, lastbilar och andra fordon för din plats.