DATSUN FAIRLADY 1966 till salu

  • Kontakta säljaren
  • Publicerad: 08.12.2021
    • Antelope, California, USA
Begagnad DATSUN FAIRLADY

Modell: FAIRLADY
Miltal: 32633 km
Färg: svart
Skada: Mindre bucklor / repor
Växellåda: manuell
Reg. nr (VIN): SPL31100226
Plats: CA - ANTELOPE
Begagnade DATSUN FAIRLADY-bilar säljs på en bilauktion i Antelope, California, USA. En del av DATSUN FAIRLADY är skadade men lämpliga för körning efter reparation. Vissa bilar har investerat nödvändigt i reparationer. Ett litet antal DATSUN FAIRLADY används för bildelar. Du kan använda leveransservicen för begagnade bilar, motorcyklar, lastbilar och andra fordon för din plats.