DATSUN FORKLIFT 1980 till salu

  • 70490
  • Publicerad: 17.01.2022
    • Mercedes, Texas, USA
Begagnad DATSUN FORKLIFT

Modell: FORKLIFT
Miltal: 8940 km
Färg: gul
Skada: Mindre bucklor / repor
Reg. nr (VIN): FG107006600
Plats: TX - MERCEDES
Begagnade DATSUN FORKLIFT-tunga lastbilar säljs på en bilauktion i Mercedes, Texas, USA. En del av DATSUN FORKLIFT är skadade men lämpliga för körning efter reparation. Vissa tunga lastbilar har investerat nödvändigt i reparationer. Ett litet antal DATSUN FORKLIFT används för bildelar. Du kan använda leveransservicen för begagnade bilar, motorcyklar, lastbilar och andra fordon för din plats.