DATSUN TRUCK 1964 till salu
- Publicerad: 18.06.2022
- Eugene, Oregon, USA
Begagnad DATSUN TRUCK
Modell: TRUCK
Miltal: 17944 km
Färg: grå
Skada: Mindre bucklor / repor
Växellåda: manuell
4L32001456
Plats: OR - EUGENEBegagnade DATSUN TRUCK-bilar säljs på en bilauktion i Eugene, Oregon, USA. En del av DATSUN TRUCK är skadade men lämpliga för körning efter reparation. Vissa bilar har investerat nödvändigt i reparationer. Ett litet antal DATSUN TRUCK används för bildelar. Du kan använda leveransservicen för begagnade bilar, motorcyklar, lastbilar och andra fordon för din plats.