INTERNATIONAL 1000 SERIES 1973 till salu
- 187251
- Publicerad: 19.11.2021
- Lexington East, Kentucky, USA
Begagnad INTERNATIONAL 1000 SERIES
Modell: 1000 SERIES
Miltal: 48314 km
Färg: orange
Skada: Mindre bucklor / repor
3Q1H0CHB58004
Plats: KY - LEXINGTON EASTBegagnade INTERNATIONAL 1000 SERIES-bilar säljs på en bilauktion i Lexington East, Kentucky, USA. En del av INTERNATIONAL 1000 SERIES är skadade men lämpliga för körning efter reparation. Vissa bilar har investerat nödvändigt i reparationer. Ett litet antal INTERNATIONAL 1000 SERIES används för bildelar. Du kan använda leveransservicen för begagnade bilar, motorcyklar, lastbilar och andra fordon för din plats.