INTERNATIONAL CARGOSTAR 2004 till salu

  • 42344
  • Publicerad: 30.04.2022
    • North Seattle, Washington, USA
Begagnad INTERNATIONAL CARGOSTAR

Modell: CARGOSTAR
Färg: vit
Skada: Mindre bucklor / repor
Reg. nr (VIN): 4RACS10144N027794
Plats: WA - NORTH SEATTLE
Begagnade INTERNATIONAL CARGOSTAR-trailers säljs på en bilauktion i North Seattle, Washington, USA. En del av INTERNATIONAL CARGOSTAR är skadade men lämpliga för körning efter reparation. Vissa trailers har investerat nödvändigt i reparationer. Ett litet antal INTERNATIONAL CARGOSTAR används för bildelar. Du kan använda leveransservicen för begagnade bilar, motorcyklar, lastbilar och andra fordon för din plats.