JAYCEE PINNACLE 2012 till salu

  • 405559
  • Publicerad: 06.01.2022
    • Baton Rouge, Louisiana, USA
Begagnad JAYCEE PINNACLE

Modell: PINNACLE
Färg: solbränna
Skada: Mindre bucklor / repor
Reg. nr (VIN): 1UJCJ0BU2C1RB0219
Plats: LA - BATON ROUGE
Begagnade JAYCEE PINNACLE-husvagnar säljs på en bilauktion i Baton Rouge, Louisiana, USA. En del av JAYCEE PINNACLE är skadade men lämpliga för körning efter reparation. Vissa husvagnar har investerat nödvändigt i reparationer. Ett litet antal JAYCEE PINNACLE används för bildelar. Du kan använda leveransservicen för begagnade bilar, motorcyklar, lastbilar och andra fordon för din plats.