JOHN+DEERE 135G 2020 till salu
- 223641
- Publicerad: 21.06.2022
- Phoenix, Arizona, USA
Begagnad JOHN+DEERE 135G
Modell: 135G
Färg: svart
Skada: Mindre bucklor / repor
N0000V1111N
Plats: AZ - PHOENIXBegagnade JOHN+DEERE 135G-industriella fordon säljs på en bilauktion i Phoenix, Arizona, USA. En del av JOHN+DEERE 135G är skadade men lämpliga för körning efter reparation. Vissa industriella fordon har investerat nödvändigt i reparationer. Ett litet antal JOHN+DEERE 135G används för bildelar. Du kan använda leveransservicen för begagnade bilar, motorcyklar, lastbilar och andra fordon för din plats.