JOHN+DEERE 710D 1996 till salu
- Publicerad: 21.05.2022
- New Britain, Connecticut, USA
Begagnad JOHN+DEERE 710D
Modell: 710D
Miltal: 5444 km
Färg: gul
Skada: Mindre bucklor / repor
T0710DJ798008
Plats: CT - NEW BRITAINBegagnade JOHN+DEERE 710D-industriella fordon säljs på en bilauktion i New Britain, Connecticut, USA. En del av JOHN+DEERE 710D är skadade men lämpliga för körning efter reparation. Vissa industriella fordon har investerat nödvändigt i reparationer. Ett litet antal JOHN+DEERE 710D används för bildelar. Du kan använda leveransservicen för begagnade bilar, motorcyklar, lastbilar och andra fordon för din plats.