JOHN+DEERE MODEL 5420 2017 till salu
- 21549
- Publicerad: 28.11.2021
- Jackson, Mississippi, USA
Begagnad JOHN+DEERE MODEL 5420
Modell: MODEL 5420
Färg: grön
Skada: Mindre bucklor / repor
1M01054DLHM080346
Plats: MS - JACKSONBegagnade JOHN+DEERE MODEL 5420-industriella fordon säljs på en bilauktion i Jackson, Mississippi, USA. En del av JOHN+DEERE MODEL 5420 är skadade men lämpliga för körning efter reparation. Vissa industriella fordon har investerat nödvändigt i reparationer. Ett litet antal JOHN+DEERE MODEL 5420 används för bildelar. Du kan använda leveransservicen för begagnade bilar, motorcyklar, lastbilar och andra fordon för din plats.