MERCEDES-BENZ 450 SL 1975 till salu
- 523640
- Publicerad: 29.08.2022
- Gaston, South Carolina, USA
Begagnad MERCEDES-BENZ 450 SL
Modell: 450 SL
Miltal: 137377 km
Färg: gul
Skada: Mindre bucklor / repor
10704412022665
Plats: SC - GASTONBegagnade MERCEDES-BENZ SL-CLASS-bilar säljs på en bilauktion i Gaston, South Carolina, USA. En del av MERCEDES-BENZ SL-CLASS är skadade men lämpliga för körning efter reparation. Vissa bilar har investerat nödvändigt i reparationer. Ett litet antal MERCEDES-BENZ 450 SL används för bildelar. Du kan använda leveransservicen för begagnade bilar, motorcyklar, lastbilar och andra fordon för din plats.