OLDSMOBILE 632 1948 till salu
- Publicerad: 15.10.2021
- Warren, Massachusetts, USA
Begagnad OLDSMOBILE 632
Modell: 632
Miltal: 15925 km
Färg: svart
Skada: Mindre bucklor / repor
6231810H
Plats: MA - WARRENBegagnade OLDSMOBILE 632-bilar säljs på en bilauktion i Warren, Massachusetts, USA. En del av OLDSMOBILE 632 är skadade men lämpliga för körning efter reparation. Vissa bilar har investerat nödvändigt i reparationer. Ett litet antal OLDSMOBILE 632 används för bildelar. Du kan använda leveransservicen för begagnade bilar, motorcyklar, lastbilar och andra fordon för din plats.