OLDSMOBILE FUTURAMIC 1949 till salu

  • 191330
  • Publicerad: 27.10.2021
    • St. Louis, Missouri, USA
Begagnad OLDSMOBILE FUTURAMIC

Modell: FUTURAMIC
Miltal: 159694 km
Färg: beige
Skada: Mindre bucklor / repor
Reg. nr (VIN): 496M22172
Plats: MO - ST. LOUIS
Begagnade OLDSMOBILE FUTURAMIC-bilar säljs på en bilauktion i St. Louis, Missouri, USA. En del av OLDSMOBILE FUTURAMIC är skadade men lämpliga för körning efter reparation. Vissa bilar har investerat nödvändigt i reparationer. Ett litet antal OLDSMOBILE FUTURAMIC används för bildelar. Du kan använda leveransservicen för begagnade bilar, motorcyklar, lastbilar och andra fordon för din plats.