OLDSMOBILE L80SERIES 1939 till salu

  • 435024
  • Publicerad: 12.06.2022
    • Freetown, Massachusetts, USA
Begagnad OLDSMOBILE L80SERIES

Modell: L80SERIES
Miltal: 151205 km
Färg: blå
Skada: Mindre bucklor / repor
Reg. nr (VIN): L233299
Plats: MA - FREETOWN
Begagnade OLDSMOBILE L80SERIES-bilar säljs på en bilauktion i Freetown, Massachusetts, USA. En del av OLDSMOBILE L80SERIES är skadade men lämpliga för körning efter reparation. Vissa bilar har investerat nödvändigt i reparationer. Ett litet antal OLDSMOBILE L80SERIES används för bildelar. Du kan använda leveransservicen för begagnade bilar, motorcyklar, lastbilar och andra fordon för din plats.