PORSCHE 914 1971 till salu
- 465254
- Publicerad: 12.06.2022
- Detroit, Michigan, USA
Begagnad PORSCHE 914
Modell: 914
Miltal: 108302 km
Färg: gul
Skada: Mindre bucklor / repor
Växellåda: manuell
4712906167
Plats: MI - DETROITBegagnade PORSCHE 914-bilar säljs på en bilauktion i Detroit, Michigan, USA. En del av PORSCHE 914 är skadade men lämpliga för körning efter reparation. Vissa bilar har investerat nödvändigt i reparationer. Ett litet antal PORSCHE 914 används för bildelar. Du kan använda leveransservicen för begagnade bilar, motorcyklar, lastbilar och andra fordon för din plats.