SEADOO GSI 1997 till salu

  • Kontakta säljaren
  • Publicerad: 10.05.2022
    • Long Island, New York, USA
Begagnad SEADOO GSI

Modell: GSI
Färg: två tonig
Skada: Mindre bucklor / repor
Reg. nr (VIN): ZZN24330A797
Plats: NY - LONG ISLAND
Begagnade SEADOO GSI-vandscootere säljs på en bilauktion i Long Island, New York, USA. En del av SEADOO GSI är skadade men lämpliga för körning efter reparation. Vissa vandscootere har investerat nödvändigt i reparationer. Ett litet antal SEADOO GSI används för bildelar. Du kan använda leveransservicen för begagnade bilar, motorcyklar, lastbilar och andra fordon för din plats.