SEADOO GTS 1994 till salu
- Publicerad: 10.10.2021
- Las Vegas, Nevada, USA
Begagnad SEADOO GTS
Modell: GTS
Färg: två tonig
Skada: Mindre bucklor / repor
ZZN81034J394
Plats: NV - LAS VEGASBegagnade SEADOO GTS-jetski säljs på en bilauktion i Las Vegas, Nevada, USA. En del av SEADOO GTS är skadade men lämpliga för körning efter reparation. Vissa jetski har investerat nödvändigt i reparationer. Ett litet antal SEADOO GTS används för bildelar. Du kan använda leveransservicen för begagnade bilar, motorcyklar, lastbilar och andra fordon för din plats.