SEADOO RXP X 260 2014 till salu
- Publicerad: 09.07.2022
- Elmsdale, Nova Scotia, USA
Begagnad SEADOO RXP X 260
Modell: RXP X 260
Miltal: 54 km
Färg: röd
Skada: Mindre bucklor / repor
YDV37543B414
Plats: NS - ELMSDALEBegagnade SEADOO RXP X 260-jetski säljs på en bilauktion i Elmsdale, Nova Scotia, USA. En del av SEADOO RXP X 260 är skadade men lämpliga för körning efter reparation. Vissa jetski har investerat nödvändigt i reparationer. Ett litet antal SEADOO RXP X 260 används för bildelar. Du kan använda leveransservicen för begagnade bilar, motorcyklar, lastbilar och andra fordon för din plats.