SEADOO SPEEDSTER 1996 till salu
- Publicerad: 17.02.2022
- Long Island, New York, USA
Begagnad SEADOO SPEEDSTER
Modell: SPEEDSTER
Färg: vit
Skada: Mindre bucklor / repor
ZZNN3395D696
Plats: NY - LONG ISLANDBegagnade SEADOO SPEEDSTER-vandscootere säljs på en bilauktion i Long Island, New York, USA. En del av SEADOO SPEEDSTER är skadade men lämpliga för körning efter reparation. Vissa vandscootere har investerat nödvändigt i reparationer. Ett litet antal SEADOO SPEEDSTER används för bildelar. Du kan använda leveransservicen för begagnade bilar, motorcyklar, lastbilar och andra fordon för din plats.